Dia-Wellness Sárgabarack szósz 500g
Ár:
1.626 Ft
| Sárgabarack izű desszert-szósz, kiváló sütemények, desszertek ízesítésére. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: sárgabarackvelő 50%, inulin, tömegnövelőszer: polidextróz, édesítőszer: maltit, sucralose,gyümölcsből kivont természetes szirup, étkezési sav:citromsav,sűrítőanyag: pektin,CMC,tartósítószer:K-szorbát,só,aroma,
Kiszerelés: 1000 g
| Átlagos tápérték | 100 g termékben |
| Energia | 508 kJ /121 kcal |
| Zsír | 0,1 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 0,0 g |
| Szénhidrát | 20,7 g |
| - amelyből cukrok | 9,27 g |
| - amelyből poliolok | 9,0 g |
| Fehérje | 1,8 g |
| Rost | 24,8 g |
| Só | 0,05 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.695 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.745 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.477 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.398 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.365 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.350 Ft
