BioMenü BIO BANÁN pehely 125 g
Természetes banáníz az ételeinkhez!Hosszan eltartható, közkedvelt és természetes íz, amivel számtalan ételünket finomabbá tehetjük. A banánpehely nagyon sokoldalú termék, és természetes banánízt adhat turmixokhoz, süteményekhez, gyümölcslevekhez és fagylaltokhoz. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
io; Vegán; Természetes anyagokból; Nem besugárzott; Mesterséges ízesítőmentes; Mesterséges színezékmentes; Tartósítószermentes; BSE/TSE mentes; GMO mentes; Hozzáadott cukrot nem tartalmaz; Allergénmentes; Zsírmentes; Telített zsírtól mentes; Élelmi rostban gazdag; Nátriummentes/Sómentes
Adagolás, javasolt felhasználás, tárolás
Egy adag = ízlés szerint
ízlés szerint (max. napi 5 g)
Ízesítésre turmixokhoz, zabkásához, gyümölcslevekhez, fagylaltokhoz, müzlihez, süteményekhez
Tárolás: Jól zártan, száraz, hűvös, fényvédett helyen
Összetevők
100% bio banán (musa acuminata [cavendish])
Összetevők táblázata
| Egységenként 100 g |
|
| Energia | 1144 kJ/273 kcal |
| Zsír | 0 g |
| - amelyben telített zsírsav | 0 g |
| - amelyben egyszeresen telítetlen zsírsav | 0 g |
| - amelyben többszörösen telítetlen zsírsav | 0 g |
| Szénhidrát | 73 g |
| - amelyben cukor | 55 g |
| Rost | 17 g |
| Fehérje (protein) | 3,6 g |
| Só | 0 g |
Átlagos értékek. Táplálkozási információinkat rendszeresen felülvizsgáljuk.
