Barbara gluténmentes Teasütemény vaníliás karika 150g
|
Glutén-, szója és tejmentes kakaós étbevonóval részben mártott, teasütemény. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: kukoricakeményitő, kakaós étbevonó massza 15% (cukor, részben hidrogénezett növényi zsír (pálma), kakaópor, emulgeálószer: SZÓJAlecitin, poliglicerin-poliricinoleát), aroma), margarin (növényi olajok zsírok (pálma, repce, SZÓJA, napraforgó), víz, só, emulgeálószerek: zsírsavak mono és digliceridjei, tartósítószer: kálium-szorbát, savanyúságot szabályozó: citromsav, színezék: karotinom, aroma), TOJÁS, cukor, rizsliszt, vaniliás cukor (cukor, aroma: kristályvanillin), burgonyapehely (burgonya, emulgeálószer: zsírsavak mono és digliceridjei, stabilizátor: dinátrium-difoszfát, tartósítószerek: nátrium-szulfit, és nátrium-hidrogén-szulfit,étkezési sav: citromsav), kukoricaliszt, burgonyakeményítő, vaníliaaroma, méz, térfogatnövelő szer: nátrium-hidrogén-karbonát.
Tápérték 100g termékben:
| Enerigatartalom | 1953 kJ / 465 kcal |
| Zsír | 20,4 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 8,8 g |
| Szénhidrát | 66,8 g |
| - amelyből cukor | 23,6 g |
| Fehérje | 3,7 g |
| Só | 0,095 g |
| Súly | 180g |
| Gluténmentes | gluténmentes |
