WAWEL No added Sugar Prémium Dark with Orange étcsokoládé naranccsal 90 g
Ár:
1.049 Ft
| Megédesítheti napját ezzel a finom és különleges étcsokoládéval narancsdarabokkal, ami hozzáadott cukrot nem tartalmaz. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: Kakaómassza, Édesítőszer: maltitok, Kakaóvaj, Zsírszegény kakaópor, Narancs darabok 6% (alma püré, körtelé, narancslé 7%, búzarost, zselésítőanyag: pektin, savanyúságot szabályozó anyag: citromsav, növényi zsír (pálma), természetes narancs aroma), Emulgeálószerek: lecitinek (szója) és E476, Aromák, Az étcsokoládéban: kakaó szárazanyag legalább 70%.
| Átlag tápértél | 100 g termékben: |
|---|---|
| Energia | 2029 kJ/ |
| - | 491 kcal |
| Zsír | 37 g |
| amelyből telített zsírsavak | 23 g |
| Szénhidrát | 38 g |
| cukrok | 5,4 g |
| poliolok | 29 g |
| keményítő | 0,7 g |
| Rost | 11 g |
| Fehérje | 7,6 g |
| Só | 0,02 g |
| amelyből: | - |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.049 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
885 Ft
