Wawel hozzáadott cukormentes tejcsokoládé 90g
Ár:
1.390 Ft
| Hozzáadott cukor nélkül, édesítőszerrel készült tejcsokoládé. Természetes módon előforduló cukrokat tartalmaz. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Wawel Hozzáadott Cukormentes Tejcsokoládé 100g
Összetevők: édesítőszer (E965), teljes tejpor, kakaóvaj, kakaómassza, savópor, emulgeálószer (szójalecitin, E476), aromák. Kakaótartalom min. 36%.
A termék természetes módon előforduló cukrokat tartalmaz!
A termék szóját és tejet tartalmaz. Nyomokban diót, mogyorót, búzát, tojást tartalmazhat.
| Tápérték információ | 100 g termékben |
| Energia | 2054 kj/496 kcal |
| Zsír | 35 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 21 g |
| Szénhidrát | 53 g |
| - amelyből cukor | 13 g |
| - poliol | 39 g |
| - keményítő | <0,5 g |
| Rost | 2,1 g |
| Protein | 6,7 g |
| Só | 0,29 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.049 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.049 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
885 Ft
