Vegabond vega fasírtpor gluténmentes falafel jellegű 200g
Ár:
590 Ft
| Vegabond falafel fasírtpor, gluténmentes változatban. Készítsd el a Közel-Kelet egyik legjellegzetesebb, kellemesen fűszeres ételét, a falafelt, aminek az alapja a csicseriborsó. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: csicseriborsó liszt, sárgaborsó liszt, vöröshagyma granulátum, tengeri só, őrölt koriander, inaktív élesztőpehely, petrezselyem, őrölt római kömény, fodormenta levél, csomósodást gátló anyag (nátrium hidrogén karbonát), fokhagymapor.
Allergénfigyelmeztetés! Nyomokban zellert tartalmazhat.
Tárolás: száraz és hűvös helyen tárolandó!
Kiszerelés: 200g
| Átlagos tápérték | 100 grammban |
| Energia | 1.288 kJ / 305.0 KCAL |
| Zsír | 3,4 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 0,3 g |
| Szénhidrát | 44,9 g |
| - amelyből cukrok | 3,0 g |
| Só | 3,46 g |
| Fehérje | 18,9 g |
