Vegabond kókusztejpor 100g
|
100% növényi eredetű kókusztejpor, amelyből 60 gramm megfelel 1 nagy kókuszdióból nyerhető friss tejnek. Ajánljuk, turmixok, reggeli italok, koktélok, gabonakásák, sütemények és levesek felhasználásához. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
A kókusztejporból pillanatok alatt kényelmesen, otthon is ízletes kókusztej készíthető. A 100% növényi eredetű, 60 gramm kókusztejporból készült ital megfelel 1 nagy kókuszdióból nyerhető friss tejnek. Adagolás: soványtej: 100 g por+400 ml víz; sűrű kókusztej: 100 g por+150 ml víz.
Összetevők: friss kókuszdió krém (85,2%), glükóz szirup (tápiókából), emulgeáló szerek (dikálium-foszfát (E340), zsírsavak mono- és digliceridjei (E471)), csomósodást gátló anyag (szilícium-dioxid (E551)).
Tárolás: száraz és hűvös helyen tárolandó!
Kiszerelés: 100g
| Átlagos tápérték | 100 grammban |
| Energia | 2.403 kJ / 576.0 KCAL |
| Zsír | 38,2 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 35,0 g |
| Szénhidrát | 56,6 g |
| - amelyből cukrok | 19,5 g |
| Só | 0,07 g |
| Fehérje | 1,7 g |
