Torras Tejcsokoládé hozzáadott cukor nélkül 30 g
Ár:
314 Ft
| Tejcsokoládé hozzáadott cukor nélkül. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők
édesítőszer (maltitol), kakaóvaj, tejpor (17%), kakaómassza, emulgeálószer (napraforgó lecitin) és természetes vanília aroma.
Tápérték
| Átlagos tápérték | 100 g termékben: |
|---|---|
| Energia: | 1948 kJ / 470 kcal |
| Zsír: | 33 g |
| amelyből telített zsírsavak: | 20 g |
| Szénhidrát: | 56 g |
| amelyből cukrok: | 6 g |
| amelyből poliolok: | 49 g |
| Élelmi rost: | 2 g |
| Fehérje: | 6 g |
| Só: | 0,19 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
314 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.287 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.299 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.299 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.428 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.428 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.599 Ft
