Torras Stevia Étcsokoládé hozzáadott cukor nélkül, édesítőszerrel 100 g
Ár:
1.299 Ft
|
Gluténmentes, cukormentes étcsokoládé 60% kakaótartalommal |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők:
kakaómassza,
édesítőszerek: eritritol, szteviol glikozidok(0,027%),
kakaóvaj,
inulin,
zsírszegény kakaópor,
emulgeálószer: napraforgó-lecitin,
vanília aroma.
Tápérték 100 g termékben:
| Energia: | 1746 kJ/424 kcal |
| Zsír: | 38g |
| Ebből telített zsírsavak: | 23g |
| Szénhidrát: | 34g |
| Ebből cukor: | <0,5g |
| Poliolok: | 29g |
| Rost: | 17g |
| Fehérje: | 7g |
| Só: | 0,09g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.299 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.287 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.428 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.428 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.599 Ft
