Torras Stevia Erdei gyüm étcsokoládé hozzáadott cukor nélkül 125 g
Ár:
1.659 Ft
| Étcsokoládé erdei gyümölcsökkel, eritrittel és steviával édesítve. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: kakaómassza, édesítőszerek: eritritol, szteviol glikozidok(0,026%), kakaóvaj, inulin, zsírszegény kakaópor, lioflizált erdei gyümölcs(2%), emulgeálószer: szójalecitin, vanília és erdei gyümölcs aroma.
Tápanyagtartalom 100 g termékben:
| Energia: | 1685kJ/ 410kcal |
| Zsír: | 36 g |
| - amelyből telített zsírsavak: | 22 g |
| Szénhidrát: | 33 g |
| - amelyből cukrok: | 1,3 g |
| Élelmi rost: | 18 g |
| Fehérje: | 6,5 g |
| Só: | 0,08 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.599 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.428 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.428 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.949 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.299 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.299 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.287 Ft
