Torras 70%-os étcsokoládé extra szűz olíva olajjal és tengeri sóval 100 g
Ár:
1.428 Ft
| Bio étcsokoládé 70% kakaótartalommal, extraszüz olivaolajjal, sóval. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők:
nádcukor, kakaómassza, kakaóvaj, zsírszegény kakaópor, extra szűz olivaolaj (3%),tengeri só (0,7%), emulgeálószer: napraforgó lecitin
| Átlagos tápérték 100 g termékben | |
| kcal | 758 kcal |
| zsír | 44 g |
| ebből telített zsírsavak | 26 g |
| szénhidrát | 34 g |
| ebből cukrok | 30 g |
| rost | 9 g |
| fehérje | 7 g |
| só | 0,7 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.428 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.299 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.299 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.287 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.599 Ft
