Toblerone Mazsolás - mogyorós csokoládé 100 g
Ár:
743 Ft
| Toblerone svájci tejcsokoládé mazsolával, mézzel és mandulával. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők:
Cukor, Teljes TEJPOR, Kakaóvaj, Mazsola (12%), Kakaómassza, Méz (3,0%), TEJZSÍR, MANDULA (1,6%), Emulgeálószer (SZÓJALECITIN), TOJÁSFEHÉRJE, Aroma, A tejcsokoládéban a kakaó szárazanyag legalább 28%.
| Átlagos tápérték 100 g termékben: | |
| Energia | 2120 kJ (505 Kcal) |
| Zsír | 26 g ebből telített: 15,5 g |
| Szénhidrát | 61,5 g ebből cukrok: 60,5 g |
| Fehérje | 5,2 g |
| Só | 0,13 g |
