The Beginnings FlapJack zabszelet 60 g Karamell
Ár:
572 Ft
|
Karamell + Zab: az ízletes szelet végső kombinációja. Ez a karamell szelet a legnépszerűbb termékünk, és ügyfeleink egyszerűen nem tudnak betelni vele! Gluténmentes, magas rosttartalmú, vegánbarát, teljes értékű étel szelet. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: gluténmentes zab 42%, agávészirup, kókuszolaj, repceolaj, kókuszcukor, karamell 5% (cukor, természetes aroma, só), liofilizált alma, tengeri só, stabilizátor: xantángumi
Átlagos tápérték 100 g-ban. Nettó tömeg 60 g:
| Energiaérték | 1904 kJ / 453 kcal |
| Zsír | 22 g |
| amelyből telített zsírsavak | 17 g |
| Szénhidrát | 56 g |
| amelyből cukrok | 24 g |
| Élelmi rost | 6,0 g |
| Fehérje | 6,0 g |
| Só | 0,4 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
572 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
599 Ft
Raktáron
599 Ft
479 Ft
