The Beginnings FlapJack zabszelet 60 g csokoládé
Ár:
599 Ft
|
Dobd fel a hangulatod és energiád a kakaós zab szeletünkkel! Tele van zabpehellyel, amelyek a legjobb természetes energiaforrások, és ropogós kakaóbab darabkákkal keverve teljes csokoládé élményt nyújtanak. Gluténmentes, magas rosttartalmú, vegánbarát, teljes értékű étel szelet. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: gluténmentes zab 43%, agávészirup, kókuszolaj, kókuszcukor, repceolaj, kakaóbab darabok 4%, kakaópor 1%, tengeri só, stabilizátor: xantángumi
Átlagos tápérték 100 g-ban. Nettó tömeg 60 g:
| Energia | 2014 kJ / 480 kcal |
| Zsír | 26g |
| -amelyből telített zsírsavak: | 22g |
| Szénhidrát | 55g |
| -amelyből cukrok | 22g |
| Rost | 7,0g |
| Fehérje | 7,0g |
| Só | 0,4g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
599 Ft
Raktáron
599 Ft
479 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
572 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
572 Ft
