The Beginnings FlapJack zabszelet 60 g ananász-citrom
Ár:
572 Ft
|
Ízletes zab szelet tele zabpehellyel, amely a legjobb természetes energiaforrás. Ez a 100%-ban természetes ananászos szelet ananásszal és egy csipetnyi citromos ízzel van keverve! Gluténmentes, magas rosttartalmú, vegánbarát, teljes értékű étel szelet. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: gluténmentes zab 41%, agávészirup, kókuszolaj, kókuszcukor, repceolaj, liofilizált ananász 5%, citrom koncentrátum 5% (cukor, természetes aroma, só), tengeri só, stabilizátor: xantángumi
Átlagos tápérték 100 g-ban. Nettó tömeg 60 g:
| Energiaérték | 1620 kJ / 386 kcal |
| Zsír | 9,0 g |
| amelyből telített zsírsavak | 6,0 g |
| Szénhidrát | 68 g |
| amelyből cukrok | 35 g |
| Élelmi rost | 6,0 g |
| Fehérje | 6,0 g |
| Só | 0,4 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
572 Ft
Raktáron
599 Ft
479 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
599 Ft
