The Beginnings FlapJack zabszelet 60 g Fekete ribizli
Ár:
599 Ft
|
Ízletes zab szelet tele zabpehellyel, amelyek a legjobb természetes energiaforrások. Ez a bogyós szelet friss fekete ribizlivel van keverve, és nyári ízt ad! Gluténmentes, magas rosttartalmú, vegánbarát, teljes értékű étel szelet. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: gluténmentes zab 41%, agávészirup, kókuszolaj, kókuszcukor, repceolaj, feketeribizli 5% (feketeribizli, cukor), áfonya 5% (áfonya, cukor), tengeri só, stabilizátor: xantángumi
Átlagos tápérték 100 g-ban. Nettó tömeg 60 g:
| Energiaérték | 1823 kJ / 434 kcal |
| Zsír | 20 g |
| amelyből telített zsírsavak | 16 g |
| Szénhidrát | 55 g |
| amelyből cukrok | 25 g |
| Élelmi rost | 6,0 g |
| Fehérje | 6,5 g |
| Só | 0,4 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Raktáron
599 Ft
479 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
599 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
572 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
572 Ft
