Szafi Reform Instant Pudingpor (gluénmentes) 70g kakaós
| Instant kakaós glutén-, tej-, kukorica-, és cukormentes pudingpor, amely főzés nélkül elkészíthető, pár perc alatt kész is! | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: nyílgyökérliszt, kakaópor (27%) (alkalizált kakaópor, savanyúságot szabályozó anyagok /kálium-karbonátok, kálium-hidroxid/), bambuszrost, sűrítőanyagok (konjakgumi, xantán), útifűmaghéj liszt, instant kávé por.
Fontos! A termék szezámmagot, mustármagot, zellert, dióféléket, szulfitokat, csillagfürtöt tartalmazhat!
Felhasználási javaslat: hozzávalók (1 adag pudinghoz)
70 g Szafi Reform Instant kakaós pudingpor; 30 g Szafi Reform négyszeres erősségű édesítőszer; 2 csipet só; 600g mandulaital
Elkészítés: Keverjük össze a pudingport az édesítővel és a sóval, majd gépi habverővel vagy botmixerrel dolgozzuk csomómentesre. 5 perc pihentetés után fogyasztható.
Tipp: ha tovább hagyjuk állni, selymesebb lesz az állaga. Hűtve és szobahőmérsékleten fogyasztva egyaránt kitűnő.
Tárolás: Száraz, hűvös helyen tárolandó!
Nettó tömeg: 70 g
| Átlagos tápérték | 100g termékben |
| Energia | 1252 kJ / 300 kcal |
| Zsír | 5,8 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 3,5 g |
| Szénhidrát | 38,5 g |
| - amelyből cukrok | 0,2 g |
| - amelyből poliolok | 0 g |
| Rost | 35,1 g |
| Fehérje | 5,9 g |
| Só | 0,03 g |
