Szafi Free Sörélesztőpehely 250g
Ár:
2.899 Ft
| Gluténmentes sörélesztőpehely, amely magas fehérje koncentrációval rendelkezik, ásványi anyagokban és nyomelemekben gazdag. Levesek, szószok, főzelékek ízesítésére szolgál. Kiválóan helyettesíti a sajt ízt például vegán krémeknél, szószoknál. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Felhasználási javaslat: a sörélesztőpehely élelmi rostban és növényi fehérjében gazdag. Felhasználható levesek, szószok, tészták, főzelékek, fasírtok, pogácsák ízesítéséhez. Mivel íze hasonlít a sajt ízére, vegán sajtok, tejmentes sajtszószok készítéséhez is használható, továbbá a pékáruk tésztájához adva enyhén sajtos ízűvé tehetjük azokat.
Fontos! A termék szezámmagot, mustármagot, zellert, dióféléket, szulfitokat, csillagfürtöt tartalmazhat!
Kiszerelés: 250 g
Tárolás: Száraz, hűvös helyen!
| Átlagos tápérték | 100 g termékben |
| Energia | 1387 kJ / 331 kcal |
| Zsír | 5 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 1,7 g |
| Szénhidrát | 9 g |
| - amelyből cukrok | 8 g |
| Rost | 27 g |
| Fehérje | 49 g |
| Só | 0,50 g |
