Szafi Free Barna Rizscsíra-Fehérjepor Protein Smoothie 300g
Ár:
3.659 Ft
| Barna rizscsíra fehérjeporból készített gluténmentes smoothie alappor macaporral, amely kiválóan alkalmas krémes állagú, finom, szemcse nélküli turmixok készítésére. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Natúr ízvilágú, szójamentes, 100%-ban növényi alapú rizscsíra-fehérjepor protein smoothie alappor, turmixokhoz.
Összetevők: Barna rizscsíra fehérjepor (94%), perui zsázsapor (macapor), természetes aromák.
Fontos! A termék szezámmagot, mustármagot, zellert, dióféléket, szulfitokat, csillagfürtöt tartalmazhat! Hozzáadott cukrot nem tartalmaz. Természetes módon előforduló cukrokat tartalmaz.
Kiszerelés: 300 g
Tárolás: Száraz, hűvös helyen.
| Átlagos tápérték | 100g protein smoothie porban |
| Energia | 1615 kJ / 381 kcal |
| Zsír | 4,1 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 3,2 g |
| Szénhidrát | 3,8 g |
| - amelyből cukrok | 2,3 g |
| Rost | 1,6 g |
| Fehérje | 81,5 g |
| Só | 0,50 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Raktáron
3.659 Ft
3.099 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
4.159 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.999 Ft
Raktáron
1.899 Ft
1.669 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.899 Ft
