Szafi FREE Barna Rizscsíra-Fehérjepor Natúr 300g
Ár:
2.990 Ft
| 100%-ban barna rizscsírából készült fehérjepor, mely tökéletesen alkalmas smoothiek, shakek készítésére. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Szafi Free Barna rizscsíra-fehérjepor NATÚR - ízesítetlen (gluténmentes, vegán) 300 g
Összetevők: 100% barna rizscsíra fehérjepor
Felhasználási javaslat:
Tetszőeleges ízű smoothiek, shakek készítésére alkalmas (ízesíthető például gyümölcsökkel, édesítővel, növényi italokkal turmixolva), illetve főzésre-sütésre is kiválóan alkalmas (például pudingok, kásák, sütemények fehérje tartalmát ezzel növelve).
Tárolás: száraz, hűvös helyen!
Kiszerelés: 300 g
| Életmód | vegán |
| Súly | 300g |
| Ízesítés | ízesítetlen |
| Gluténmentes | gluténmentes |
| Átlagos tápérték 100g termékben | |
| Energia | 1735 kJ / 410 kcal |
| Zsír | 6,0 g amelyből telített zsírsavak 2,3 g |
| Szénhidrát | 2,7 g amelyből cukrok <0,5 g |
| Rost | 2,7 g |
| Fehérje | 87,7 g |
| Só | 0,1 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Raktáron
2.979 Ft
1.999 Ft
