Szafi REFORM 2in1 Kávé 150g
Ár:
3.159 Ft
|
Instant kávéból készült, jól oldódó 2in1 gluténmentes, tejmentes, laktózmentes, kávé italpor édesítés nélkül. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: Kókusztejpor (kókuszdió, tápióka szirup, emulgeáló szerek: zsírsavak mono- és digliceridjei, dikálium-foszfát, csomósodást gátló anyag: kovasav), instant kávé
Kiszerelés: 150g
Típus: Robusta
Elkészítés: kb. 3 dl. forró vízben egyszerűen keverjünk el 10g (kb. 2 púpos teáskanál) 2in1 kávét, és ízlés szerint édesítésük. 1 adag (3 dl) kávé 5,3 gramm felszívódó szénhidrátot és 47 kalóriát tartalmaz!
| Átlagos tápérték | 100g 2in1 kávéban |
| Energia | 1974 kJ (472 kcal) |
| Zsír | 23 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 21,1 g |
| Szénhidrát | 52,8 g |
| - amelyből cukrok | 12,5 g |
| Fehérje | 9,4 g |
| Só | 0,4 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
3.195 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
2.790 Ft
