SPORT APFEL-ZITRONE MAG. alma-citrom magnézium gyümölcstea ice 45 g
Ár:
1.155 Ft
| A TEEKANNE Jeges tea sport - Alma és citrom magnéziummal egy ízesített gyümölcstea, amely csapvízzel hidegen is elkészíthető - ideális útközbeni felfrissüléshez, például kerékpáros vagy gyalogos túrákon. Magnézium gazdagítja a receptúrát, hogy optimális támogatást nyújtson a sporttevékenységek során; azonban a mindennapokban is felfrissíti a tea szerelmeseit, valamint sok ízzel kényeztet - igazi fénypont hozzáadott értékkel! | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: 36 % alma, 29 % magnézium-citrát, csipkebogyó, cikória gyökér, édes levél, 5 % alma aroma, 3 % citrom aroma, citromhéj
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 8 / 2 kj / kcal |
| zsír | 0 g |
| ebből telített zsírsavak | 0 g |
| szénhidrát | 0,4 g |
| ebből cukor | 0 g |
| fehérje | 0 g |
| só | 0 g |
