Schär WRAPS 160 g
|
Gluténmentes wrap, melyet pillanatok alatt feltekerhetsz, és már fogyaszthatod is! Engedd szabadjára a fantáziádat, és töltsd meg ezeket a gluténmentes wrapokat a kedvenceiddel! Fogyaszthatod egyenesen a csomagolásból kivéve, vagy picit meg is piríthatod, ha szeretnéd feldobni. Csak töltsd meg, hajtsd vagy tekerd fel egy gyorsan elkészíthető finomságért! |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Magas rosttartalommal.
Csak melegítsd meg mikróban vagy egy serpenyőben, töltsd meg kedved szerint finomságokkal, tekerd fel és máris kész az ízletes és gyors vacsora.
Összetevők:
víz, rizsliszt, növényi margarin (pálmaolaj,kókusz zsír, víz ,repce olaj, emulgálószer: zsírsavak mono- és digliceridjei,természetes aroma), szorbit, almarost, szójafehérje, rizskeményítő,só,sűrítőanyag: guar gumi és szentjánoskenyér liszt,savanyúságot szabályzó anyag: borkősav,tartósítószer:kálium-szorbát.
Nyomokban tejfehérjét tartalmazhat.
Tápanyagtartalom 100 g termékben:
| Energia: | 1258 kJ/ 299 kcal |
| Fehérje: | 7,1 g |
| Szénhidrát: | 49 g |
| - amelyből cukrok: | 1,9 g |
| Zsír: | 6,2 g |
| - amelyből telített zsírsavak: | 3,1 g |
| Rost: | 9,3 g |
| Só: | 1 g |
