Schär WAFER vaníliakrémes ostya 125g
Ár:
1.390 Ft
|
Könnyű vaníliás nápolyi az egész családnak! Egy egyszerű és finom nassolnivaló délutánra. Használd ki a klasszikus vaníliás nápolyi nyújtotta energizáló hatást! |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: cukor, pálmazsír, burgonyakeményítő, rizsliszt,sovány tejpor,savópor (tej), szójaliszt, emulgeálószer: szójalecitin, természetes vanília aroma, sűrítő: guargumi,térfogatnövelő szer: nátrium-hidrogén-karbonát.
Nyomokban mogyorót tartalmazhat..
Tápanyagtartalom 100 g termékben:
| Energia: | 2209kJ/ 528kcal |
| Zsír: | 27 g |
| - amelyből telített zsírsavak: | 18 g |
| Szénhidrát: | 66 g |
| - amelyből cukrok: | 35 g |
| Élelmi rost: | 1,0 g |
| Fehérje: | 4,5 g |
| Só: | 1,4 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.409 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.379 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.279 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.519 Ft
