Schär QUADRITOS kakaós ostya 40g
Ár:
699 Ft
|
Finom gluténmentes édesség kakaóval. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
A meleg hőmérséklet hatására a csokoládék és a csokoládéval bevont termékek megolvadhatnak, nem tudjuk garantálni, hogy "épségben" érkeznek meg (meg olvadhatnak)!
Összetevők: étcsokoládé 42% - kakaó min. 50% (cukor, kakaómassza, kakaóvaj, emulgeálószer: szójalecitin, természetes aroma), burgonyakeményítő, cukor,növényi zsír(pálma,pálma mag), szójaliszt, kakaó 5%, mogyoró 2%, emulgeálószer: szójalecitin, sűrítő anyag: guarmag liszt, térfogatnövelő szer: szódabikarbóna, sovány tejpor.
Nyomokban mandulát tartalmazhat.
Tápanyagtartalom 100 g termékben:
| Energia: | 2259kJ/ 541kcal |
| Zsír: | 32 g |
| - amelyből telített zsírsavak: | 21 g |
| Szénhidrát: | 56 g |
| - amelyből cukrok: | 32 g |
| Élelmi rost: | 4,7 g |
| Fehérje: | 5,0 g |
| Só: | 0,08 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
949 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
369 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
279 Ft
