Schär NOCCIOLI töltött ostya 63g
|
Gluténmentes töltött ostya. A meleg hőmérséklet hatására a csokoládék és a csokoládéval bevont termékek megolvadhatnak, nem tudjuk garantálni, hogy "épségben" érkeznek meg (meg olvadhatnak)! |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: fruktóz, mogyoró 17%, keményítetlen növényi zsír, sovány kakaópor, kukoricaliszt, sovány tejpor, burgonyakeményítő, emulgeálószer: szójalecitin, jódozott só, aromák, térfogatnövelőszer: ammonium-hidrogén-karbonát, sűritőanyag: guargumi, antioxidáns: aszkorbinsav. Nyomokban tojást, szezámmagot, földimogyorót, mandulát és más dióféléket (csonthéjasok) tartalmazhat.
Tápanyagtartalom 100 g termékben:
| Energia: | 2164kJ/ 518kcal |
| Zsír: | 28 g |
| - amelyből telített zsírsavak: | 28 g |
| Szénhidrát: | 56 g |
| - amelyből cukrok: | 39 g |
| Élelmi rost: | 5 g |
| Fehérje: | 8 g |
| Só: | 0,25 g |
