Schär Milly Pops gabonapehely 250g
Ár:
2.059 Ft
| Finom ízű gluténmentes,kakaós gabonapehely,nem csak gyerekeknek | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Gluténmentes finomság mézzel és kakaóporral
Gluténmentes
Búzakeményítőmentes
Laktózmentes
Tartósítószerektől mentes
A Schär Milly gluténmentes gabonapehely tej, tojás és szója hozzáadása nélkül készül
Összetevők:
kukoricadara, cukor, kakaópor 7%, méz, só, módosított tápióka keményítő.
Tápanyagtartalom 100 g termékben:
| Energia: | 1600kJ/ 378kcal |
| Zsír: | 2,5 g |
| - amelyből telített zsírsavak: | 1,5 g |
| Szénhidrát: | 78 g |
| - amelyből cukrok: | 19 g |
| Élelmi rost: | 4,8 g |
| Fehérje: | 8,4 g |
|
Só: |
0,55 g |
