Schär Fusilli 250g
Ár:
819 Ft
| Természetesen glutén- és búzamentes alapanyagokból készült tészta | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: kukoricaliszt, kölesliszt, rizsliszt, nádcukor szirup. Nyomokban szóját tartalmazhat.
Tápanyagtartalom 100 g termékben:
| Energia: | 1513kJ/ 357kcal |
| Zsír: | 1,9 g |
| - amelyből telített zsírsavak: | 0,4 g |
| Szénhidrát: | 77 g |
| - amelyből cukrok: | 0,5 g |
| Élelmi rost: | 1,2 g |
| Fehérje: | 7,3 g |
| Só: | 0,0 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
949 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.279 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.569 Ft
