Schär Ciabatta elősütött zsemlék 200 g
Ár:
1.569 Ft
|
Egyszerűen csak süsse az elősütött Schär ciabatta zsemlét 10 percig és kész az ízletes, friss zsemle. Tejmentes, tojásmentes, gluténmentes! |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők:
- víz,
- kukoricakeményítő,
- rizsliszt,
- hajdinaliszt,
- cukorrépa szirup,
- növényi rost,
- rizskeményítő,
- almalé koncentrátum,
- élesztő,
- térfogatnövelő: E-464,
- szójafehérje,
- só,
- növényi olaj,
- savanyúságot szabályozó: borkősav
Tápanyagtartalom 100 g termékben:
| Energia: | 900 kJ/213 kcal |
| Fehérje: | 4,1 g |
| Szénhidrát: | 41 g |
| - amelyből cukrok: | 2,7 g |
| Zsír: | 1,8 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 0,3 g |
| Rost: | 8,3 g |
| Só: | 1 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.569 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.739 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.739 Ft
