Schär Barna kenyérliszt 1000g
Ár:
2.509 Ft
|
Glutén és laktózmentes barna kenyér lisztkeverék. Rusztikus barna kenyér készíthető belőle. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Schär barna kenyérliszt 1 kg
Összetevők:
kukoricakeményítő,
lenmagliszt,
hajdinaliszt,
borsó korpa,
rizskorpa,
almarost,
só,
cukor,
sűrítőanyag: guar gumi
Nyomokban szóját tartalmazhat.
Átlagos tápérték 100 g termékben:
| Energia: | 1410kJ/334 kcal |
| Zsír: | 2,2 g |
| - amelyből telített zsírsavak: | 0,4 g |
| Szénhidrát: | 64 g |
| - amelyből cukrok: | 2,0 g |
| Rost: | 15 g |
| Fehérje: | 6,5 g |
| Só: | 0,87 g |
