Schlagfix Vegán Habspray 200ml
| Glutén-, laktóz- és szójamentes, tisztán növényi alapanyagokból készült vegán habkrém. Főzéshez, sütéshez, hab készítéshez és díszítéshez. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: víz, teljes mértékben hidrogénezett pálmamagolaj, cukor, dextróz, hajtógáz: dinitrogén-oxid, glükózszirup, nedvesítőszer: szorbit, emulgálószer: zsírsavak mono- és digliceridjeinek diacetil-borkősavészterei, poliszorbát 60, stabilizálószer: hidroxipropil-metilcellulóz, keményítő, só, aroma.
Felhasználása: Növényi tejszínhelyettesítő habkrém. Felhasználás előtt felrázandó.
UHT termék, szobahőmérsékleten tartandó. Felbontás után hűtse! Fogyasztás előtt rázza fel, használatkor a palackot tartsa fejjel lefelé, hűtőszekrényben is kizárólag így tárolja! Az első használatkor a nyomófej rögzítőit el kell törni.
Figyelmeztetés: Hűtőben a palack tartalma összeáll, ezért hűtés esetén újbóli használat előtt 30 percet szobahőmérsékleten hagyni kell állni, különben használatkor a palackból a hajtógáz távozik, és a tartalmát nem lehet kiüríteni. A tartály nyomás alatt van! Ne tegye ki 50 °C feletti hőmérsékletnek! Ne tegye tűzbe, ne feszegesse és ne nyissa fel a tartályt! Használat után a nyomófejet öblítse le!
Tárolás: tartsa hűtőben, +4 - +24 °C-on, és felbontás után használja fel 3-4 napon belül.
Származási ország: Németország.
| Tápanyagtartalom | 100 g-ban |
| Energiaérték | 849 kJ / 203 kcal |
| Zsír | 16 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 16 g |
| Szénhidrát | 15 g |
| - amelyből cukor | 13 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0,25 g |
