Sante Granola gyüm./fruit 350 g
Ár:
1.353 Ft
| A ropogós, teljes kiőrlésű gabonák, a válogatott gyümölcsök, és magvak legismertebb összetevői a pelyheknek. A különböző ízek kavalkádja teszi a „Granolát” tökéletes választássá egy finom és egészséges reggelinek az egész család számára. A „Granola” a reggeliző pelyhek/müzlik Ferrarija mind minőségben, mind élvezeti értékben. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: teljes kiőrlésű zabpehely, liszt: zab, árpa, kukorica, finomítatlan nádcukor,napraforgóolaj, kukoricadara, kókuszpehely, fagyasztva szárított gyümölcsök változó arányban (málna, eper, áfonya), nádmelasz, tengeri só, emulgeálószer (lecitinek: szója), térfogatnövelő szerek: nátrium-karbonátok, árpamaláta kivonat, aroma.
| Átlagos tápérték 100 g termékben | |
| Energia | 1880 kJ (448 kcal) |
| Zsír | 15 g ebből telített:3,0 g |
| Szénhidrát | 65 g ebből cukrok:19 g |
| Fehérje | 9,4 g |
| Só | 0,55 g |
