San benedetto DRS ice tea 1,5l citrom
Ár:
724 Ft
| A citromos ice tea már klasszikusnak számít a jeges teák között, számos üdítőmárka kínálatában megtalálható. A San Benedetto citromos Ice Teája azonban más. Titka, hogy természetes ásványvízből készül, mely az olasz Alpokból származik. A kristálytiszta, frissítő vízhez keverik hozzá a citromos ízesítést, az így létrejövő tea pedig hihetetlenül élénk ízeket produkál, mely kiválóan oltja a szomjat. A forró nyári napokon a San Benedetto citromos Ice Tea a legjobb megoldás, ha frissességre vágyunk! | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: San Benedetto szénsavmentes forrásvíz, cukor, savnyúságot szabályozó anyag: citromsav citrom juice 0,10%, antioxidáns: aszkorbinsav
Átlagos tápérték 100 ml termékben:
| Energia: | 107 kJ / 25 kcal |
| Zsírok összesen: | 0 g |
| Telített zsírsavak: | 0 g |
| Összes szénhidrát: | 6 g |
| Cukrok: | 6 g |
| Fehérje: | 0 g |
| Só: | 0 g |
