Samai CASSAVA chips tengeri sós 57g
|
Csupán tengeri sóval ízesített, 100%-ig természetes cassavából készült. gluténmentes, laktózmentes, hozzáadott cukrot nem tartalmaz, kukorica mentes, GMO-mentes, kosher, vegán. A cassava chipsnek a hagyományos burgonya chipsnél 30%-kal kevesebb a zsírtartalma. A cassava más néven yucca egy tápanyagban gazdag keményítőgyökér. A cassava gyökér jelentős mennyiségű kálciumot, foszfort és C-vitamint tartalmaz. A Cassava chips prémium minőségű cassavából készül, amelyet Ecuadorban helyi farmerek termesztenek. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: Cassava (70%), nem hidrogénezett pálmaolaj, tengeri só (1%).
Átlagos tápérték 100 g termékben:
| Energia: | 1791 kJ / 421 kcal |
| Zsír: | 21,4g |
| - melyből telített zsírsavak: | 3,6g |
| Szénhidrát: | 60,7g |
| - amelyből cukrok: | 7,1g |
| Fehérje: | 3,6g |
| Só: | 1 g |
