Riso Scotti RS BARISTA - Rizsital VEGÁN GM 1l
Ár:
709 Ft
| 100%-ban növényi és laktózmentes ital. Hozzáadott cukor nélkül. Élvezze a habos cappuccino olasz élményét! | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: víz, rizs (10,4%), szójafehérje, napraforgóolaj, stabilizátorok: guargumi, trinátrium-citrát, trikalcium-foszfát, emulgeálószerek: zsírsavak mono- és digliceridjei, só, aroma
| Átlagos tápanyagértékek | 100 ml |
| Energia | 237 kJ / 56 kcal |
| Zsír | 2,1 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0,3 g |
| Szénhidrát | 7,4 g |
| amelyből cukrok | 4,3 g |
| Fehérje | 2 g |
| Só | 0,13 g |
