Riso Scotti Rizsital mandulával BIO VEGÁN GM 1l
Ár:
875 Ft
| A Riso Scotti bio mandulás rizsital az egyik legkedveltebb növényi ital a hagyományos rizsital mellett. Bármilyen táplálkozási irányzatba beilleszthető, hiszen 100% bio, laktózmentes, tejfehérjementes, koleszterinmentes, gluténmentes, hozzáadott cukormentes. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: víz, rizs (16%), mandula (2,5%), agave szirup (1%), rizsolaj, stabilizátorok (karragén, xantángumi), só, természetes ízesítők
| Átlagos tápanyagértékek | 100 ml |
| Energia | 273 kJ / 65 kcal |
| Zsír | 2,1 g |
| -amelyből telített zsírsavak | 0,2 g |
| Szénhidrát | 10,6 g |
| -amelyből cukrok | 6,1 g |
| Fehérje | 0,7 g |
| Só | 0,1 g |
| D-Vitamin | 0,75 µg |
| B-12 Vitamin | 0,5 µg |
| Kálcium | 120 mg |
