Rice up Fehérjeszelet kollegénnel Toffee Carmael ízű 50g
Ár:
451 Ft
| Kollagénes fehérje szelet karamell ízesítéssel, hozzáadott cukor nélkül. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők:
Karamell ízű fehérje szelet collagénnel, hozzáadott cukor nélkül. Összetevők: tejfehérje 30%, csokimáz 20%, kakaómassza, kakaóvaj, teljes tejpor, édesítőszer: maltitol, emulgeállószer: napraforgó lecitin, természetes vanília aroma, karamell 12%,teljes tejpor, édesítőszer: maltitol, emulgeálószer: napraforgó lecitin, természetes, hidrokizált kollagén peptidek 12%, szója chips (szója izolátum, kakaópor, só) magas olajsavtartalmú napraforgó olaj, kakaóvaj, növényi glicerin, oldható rost, természetes aromák, probiotikumok sztíviol glükózok
Tápérték: 100 g
| Energia | 1804 kJ/425 kCal |
| Zsír | 18.1 g |
| amelyből telített zsírsavak | 8.2 g |
| Szénhidrát | 8.2 g |
| amelyből cukor | 35.4 g |
| Fehérje | 2.5 g |
| Só | 30 g |
| Élelmi rost | 0.46 g |
Allergének
| Tej |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
451 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
446 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
446 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
457 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
499 Ft
