Rice up Fehérjeszelet kollegénnel Málna ízű 50 g
Ár:
446 Ft
| Kollagénes fehérje szelet Málnás ízesítésű hozzáadott cukor nélkül. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők:
Tejfehérje 30%, csokimáz 20%, hidralizált kollagén peptidek 12%, napraforgó lecitin, természetes vanília aroma, tejszín, málna 12%, (teljes tejpor, édesítőszer: maltitol; emulgeálószer: napraforgó lecitin, természetes málna aroma, szín:cékla. hidrolizált kollagén peptidek 12%, szója, szója chips (szója izolátum, kakaópor, só), magas olajsavtartalmű napraforgó olaj, kakaóvaj, növényi glicerin, oldható rost, természetes aromák, probiotikum sztívia.
Tápérték
| Átlagos tápérték 100 g termékben | |
| Energia | 1804 kJ / 425 kcal |
| Zsír | 18,1 g |
| amelyből telített zsírsavak | 8,1 g |
| Szénhidrát | 35 g |
| amelyből cukrok | 1 g |
| Fehérje | 30 g |
| Rost | 2,5 g |
| Só | 0,46 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
446 Ft
