Rice up Fehérjeszelet kollagénnel Banán ízű 50 g
Ár:
499 Ft
|
Kollagénes fehérje szelet Banános ízesítésű hozzáadott cukor nélkül. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők:
Tejfehérje 30%, csokoládémáz 25%(kakaómassza, kakaóvaj, teljes tejpor), édesítőszer: maltitol, emulgeálószer: napraforgó lecitin, hidrolizált kollagén peptidek 12, szója, ropogós(szójaizolátum, kakaópor, étkezési só), magas olajsavtartalmú napraforgó olaj, kakaóvaj, növényi glicerin,oldható rost polidextróz, természetes aromák, probiotikum:sztiviol glükozidok sztívia.
Tápérték
| Átlagos tápérték 100 g termékben | |
| Energia | 1792 kJ / 422 kcal |
| Zsír | 20 g |
| amelyből telített zsírsavak | 8,4 g |
| Szénhidrát | 29 g |
| amelyből cukrok | 1,1 g |
| Fehérje | 30 g |
| Rost | 6 g |
| Só | 0,4 g |
Ez még érdekes lehet neked
Előrendelhető! Kérj értesítést!
451 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
457 Ft
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
451 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
446 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
446 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
457 Ft
