Rice UP fehérje szelet Karamell ízű, hozzáadott cukor nélkül
Ár:
457 Ft
|
Fedezd fel a tökéletes kényeztetést Toffee Caramel Protein Stickkel, amelyet aprólékosan az igényes szájízhez terveztek, amely az egészség veszélyeztetése nélkül vágyik a kifinomultságra. Minden 40 g-os pálcika a táplálkozási tervezés csodája, lenyűgöző, 30%-os fehérjetartalommal büszkélkedhet az izmok egészségének támogatása érdekében, teljesen mentes a hozzáadott cukroktól, és gluténmentesre készült, így az étrendi igények és preferenciák széles skáláját kielégíti.
|
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők
| Tejfehérje | 30 % |
| Csokimáz | 20 % |
| Kakaómassza | |
| Kakaóvaj | |
| Teljes tejpor | |
| Nedvesítőszer | |
| E965 - Maltit | |
| Emulgeálószer | |
| Napraforgó lecitin | |
| Természetes vanilia aroma | |
| Karamell | |
| Teljes tejpor | |
| Nedvesítőszer | |
| E965 - Maltit | |
| Emulgeálószer | |
| Napraforgó lecitin | |
| Natúr aroma | |
| Hidrolizált kollagén peptidek | |
| Marhahús | |
| magas olajsavtartalmú napraforgóolaj |
Tápérték: 100 g
| Energia | 687 kJ/163 kCal |
| Zsír | 7.7 g |
| amelyből telített zsírsavak | 3.6 g |
| Szénhidrát | 13.6 g |
| amelyből cukor | 0.4 g |
| Fehérje | 1.1 g |
| Só | 13.6 g |
| Élelmi rost | 0.1 g |
Allergének
| Nyomokban tartalmazhat: |
| Szójabab |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
446 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
446 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
451 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
499 Ft
