Rege Csemegeuborka 6-9 cm 680g
Ár:
839 Ft
|
Összetevők: uborka, ivóvíz, aroma, ételecet, étkezési só, fűszerek, mustármag, szilárdítóanyag: kalcium-klorid, édesítőszer: szteviol glikozidok 0,01%, aroma. Hozzáadott cukrot nem tartalmaz, Természetes módon előforduló cukrokat tartalmaz Felbontás után hűtve tárolandó, mivel nem tartalmaz tartósítószert! Hőkezeléssel tartósítva. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Tápértékre vonatkozó információk
| 100 g termékben* | |
|---|---|
| Energia | 42 kJ/10 kcal |
| Zsír | 0,1 g |
| amelyből telített zsírsavak | <0,1 g |
| Szénhidrát | 0,9 g |
| amelyből cukrok | 0,8 g |
| Rost | <0,5 g |
| Fehérje | 0,5 g |
| Só | 1,35 g |
| *Nettó tömegre vonatkoztatva. |
Referencia beviteli érték egy átlagos felnőtt számára (8400kJ/2000kcal)
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
875 Ft
