Pure Gold Protein Whey Vanilla Cream 30g
| Tejsavófehérje alapú italpor édesítőszerekkel, krémes és intenzív ízvilággal. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
- Páratlan vanilíás ízélmény, krémesség és oldódás
- DigeZyme® emésztőenzimmel
- hozzáadott cukor nélkül
- Szója, aszpartám, - és pálmaolajmentes
Adagolási javaslat: Keverjen össze 1 adag (30 g – 1 adagolókanál) port 250 ml vízzel. Edzésnapokon két adagot fogyasszon, egyet edzés után és egyet két étkezés között.
Allergén információ: Tej, tojás, glutén, szója, földimogyoró, mogyoró, hal és rákféle összetevőket feldolgozó üzemben készült.
Nettó tömeg: 30g
Összetevők: Keresztáramú mikroszűrt tejsavó fehérje koncentrátum (tejből, napraforgó lecitinnel instantizálva), aromák (vanília aroma, krém aroma), nátrium-klorid, sűrítőanyag (xantán gumi), édesítőszerek (aceszulfám K, szukralóz), Digezyme® enzim-komplex (alfa-amiláz, semleges proteáz, celluláz, laktáz, lipáz).
Figyelmeztetés! Kisgyermekek elől elzárva tartandó! A termék nem helyettesíti a vegyes étrendet és az egészséges életmódot! Ne lépje túl az ajánlott napi fogyasztási mennyiséget!
| Tápanyagtartalom | 100 g termékben |
| Energia | 1582 kJ/379 kcal |
| Zsír | 6.8 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 3.9 g |
| Szénhidrát | 5.1 g |
| - amelyből cukor | 4.0 g |
| Fehérje | 74.2 g |
| Só | 1.11 g |
| Emésztőenzim keverék (DigeZyme®) | 100 mg |
