Provega kukorica prézli 200g
Ár:
739 Ft
| A kukorica prézli 100% kukoricából készült termék, mely felhasználható panírozáshoz. A termék nem tartalmaz tartósítószert, mesterséges színezéket, cukrot, sót vagy egyéb vegyi anyagot. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetétel: 100% kukoricadara.
Kiszerelés: 200g
Tárolás: száraz és hűvős helyen tárolandó.
| Tápérték adatok | 100 grammban |
| Energia | 1485 kJ / 351 kcal |
| Zsír | 1.5 g, |
| Szénhidrát | 77g |
| Fehérje | 7.5 g |
