Polcz Kennivaló Vegán Pecsenye krém 330g
| Ez a szendvicskrém kenyérre kenve, friss zöldségekkel tökéletes vegán finomság reggelire vagy vacsorára. Fűszerezésének köszönhetően íze a klasszikus pecsenyezsírt idézi, ezért használhatjátok bátran főételek, levesek ízesítéséhez vagy sültekhez alapként! | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Kenhető vegán pecsenye krém, házi sült szaft jellegű
Összetevők: vöröshagyma 46%, kókuszolaj, ivóvíz, sörélesztőpehely, barna rizsliszt, sárgaborsó 3%, vöröslencse 1,5%, fűszerek, étkezési só
Nettó tömeg: 350g (1adag)
Tárazz be pár üveggel! Legközelebb csak előkapod a polcról vagy a táskádból, 2 perc megmelegíteni és kész is a finom ebéd vagy vacsora, adalék, tartósítószer, tejtermék, glutén, tojás és hozzáadott cukor nélkül.
Elkészítési javaslat: A termék felbontás után azonnal fogyasztható. Kenyérre kenve, sütéshez és ételek ízesítésére ajánljuk!
Hozzáadott cukor nélkül. Csak természetes módon előforduló cukrokat tartalmaz. Tartósítószert nem tartalmaz, ezért felbontás után hűtve tárolandó és 1 napon belül elfogyasztandó. Bontatlan állapotban hűtést nem igényel, hőkezeléssel készült termék.
Fontos! A termék földimogyorót, dióféléket, mustár, szóját, zellert és szezámmagot felhasználó üzemben készült.
| Átlagos tápérték | 100 g-ban |
| Energia | 1101 kj / 263 kcal |
| Zsír | 22,1 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 20,6 g |
| Szénhidrát | 8,1 g |
| - amelyből cukrok | 4,0 g |
| Élelmi rost | 1,8 g |
| Fehérje | 5,1 g |
| Só | 1,4 g |
