Primus Paleo Kakaós-Meggyes keksz 80g
Ár:
1.165 Ft
|
Csökkentett szénhidráttartalmú KÉZMŰVES Vegán Meggyes Kakaós keksz édesítőszerrel |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: tápióka keményitő, mandula, eritrit, kókuszolaj, kókuszőrlemény, kókuszkrém, aszalt meggy, kakaópor (2,5 %), só, stevia.
| Tápérték adatok 100 g késztermékben * | |
| Energia | 1499 kJ / 360 kcal |
| Zsír | 23,8 g |
| ebből telített zsírsavak | 16,5 g |
| Szénhidrát | 42,4 g |
| ebből cukrok | 1,0 g |
| ebből poliol | 11,5 g |
| Rost | 4,6 g |
| Fehérje | 4,0 g |
| Só | 0,5 g |
|
* A táblázatban szereplő adatok tájékoztató jellegűek. |
|
