Nutrend Excelent Protein Bar 85 g - brazil gyümölcs
Ár:
700 Ft
|
Magas proteintartalmú étkezést helyettesítő fehérje szelet. A mai gyors tempójú életvitel mellett az egészséges étkezés megvalósítása napról-napra szinte lehetetlen. Végre van megoldás! Excelent protein bar! |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Nemcsak az édességigényt elégíti ki lelkifurdalás nélkül, hanem segít az izomtömeg felépítésében. Magas fehérjetartalmának (24%) köszönhetően izomfelépítést stimuláló (anabolikus), és izomlebomlást gátló (antikatabolikus) hatás jön létre izmaidban.
Részben pótolja az egészséges étkezést.
Egész nap szabadon élvezheted a tiltott édességek csábítóan finom ízét, ami bőségesen ellátja testedet az izomnövekedéshez szükséges tápanyagokkal.
15 évesnél fiatalabb gyermekek számára nem adható!
| Tápérték adatok | 1 szelet (85 g) |
| Energiaérték | 1559 kJ / 372 kcal |
| Zsír | 15,8 g |
| -e bből telítetlen zsírsavak | 9,1 g |
| Szénhidrát | 36 g |
| - ebből cukor | 23,7 g |
| Rost | 1,8 g |
| Fehérje | 20,4 g |
| Só | 0,5 g |
| L-Glutamin | 260 mg |
| L-Leucin | 1683 mg |
| L-Isoleucin | 859 mg |
| L-Valin | 844 mg |
| C-vitamin | 22 mg |
| B3-vitamin | 4,4 mg |
| E-vitamin | 3,3 mg |
| B5-vitamin | 1,7 mg |
| B6-vitamin | 0,4 mg |
| B2-vitamin | 0,4 mg |
| B1-vitamin | 0,3 mg |
| B12-vitamin | 0,7 μg |
| Biotin | 13,8 μg |
| Folsav | 55 μg |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
700 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
700 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
700 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
700 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
719 Ft
