Nicks VEGÁN mogyorós csoki 40g
Ár:
509 Ft
| Glutén- és pálmaolaj mentes, vegán mogyorós szelet, hozzáadott cukor nélkül. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: mogyoró (41%) kakaóvaj, polidextróz (rostok) cikóriagyökér rost, édesítőszer: eritrit, kakaómassza, édesítőszer: xilit, nedvesítőszer: növényi glicerinek, vízben oldódó kukoricarost, szójarpogós (szójafehérje izoltum, tápiókakeményítő, só, stabilizátor: kálcium-karbonát) só, emulgálószerek (napraforgó lecitin) , természetes aromák, édesítőszer: szteviol-glikozid.
| Átlagos tápérték | 100 g termékben |
| Energia | 1834 kJ / 441 kcal |
| Zsír | 33,4 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 10,0 g |
| Szénhidrát | 23,9 g |
| - amelyből cukrok | 2,8 g |
| - amelyből poliolok | 14,5 g |
| Rost | 23,1 g |
| Fehérje | 14,5 g |
| Só | 0,36 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.415 Ft
