Naturmind GM Sörélesztő 100g
|
A gluténmentes sörélesztőpehely olyan egészséges táplálék, melyet egyes táplálkozáskutatók szerint ajánlatos a mindennapi étrendünkbe illeszteni. Fogyasztása különösen ajánlott sportolóknak, gyermekeknek, vegetáriánusoknak, lábadozóknak, cukorbetegeknek. Fogyasztási javaslat: Levesek, szószok, szendvicsek, tészták, rizs-ételek, főzelékek ízesítéséhez. Hidegen sajtolt olajjal és fűszerekkel összekeverve, finom krémként pirítósra kenhető, ami egyben ízletes és egészséges. Összetevő: inaktív szárított élesztő Kiszerelés: 100g |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Tápanyagtartalom (100 g-ban):
| Energiaérték: | 1370 kJ / 327 kcal |
| Zsír: | 5 g |
| – amelyből telített zsírsavak: | 1,7 g |
| Szénhidrát: | 9 g |
| – amelyből cukor: | 8 g |
| Fehérje: | 49 g |
| Só: | 0,5 g |
Felhasználása: levesek, szószok, szendvicsek, tészták, rizs-ételek, főzelékek, müzlik ízesítéséhez. Hidegen sajtolt olajjal és fűszerekkel összekeverve, finom krémként pirítósra kenhető, ami egyben ízletes és egészséges.
| Életmód | vegán |
| Súly | 100g |
| Gluténmentes | gluténmentes |
