Naturgold bio tönköly szarvacska fehér 250g
Ár:
849 Ft
| A szarvacska tészta rövid, hajlított csőtésztaféle. Főként köretként fogyasztjuk szószos húsok, raguk mellé, de paradicsomos, tejszínes feltéttel, vagy akár reszelt sajttal is ízletes, könnyen emészthető főétel készíthető belőle. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Főzési idő: 6-8 perc
Tárolása: napfénytől védett, száraz, hűvös helyen.
Összetevők: bio tönkölyliszt, víz.
Fontos! A termék a nátrium természetes jelenlétéből adódóan tartalmaz sót. Tojásmentes tészta.
| Átlagos tápérték | 100 g |
| Energia | 1503 kJ / 355 kcal |
| Zsír | 1,6 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 0,3 g |
| Szénhidrát | 71 g |
| - amelyből cukor | 2,2 g |
| Élelmi rost | 3 g |
| Fehérje | 13 g |
| Só | 0 g |
