Nature's Finest Pink Collagen Latte 125g
| Finom rózsaszín latte ital kollagénnel, hialuronsavval és ashwagandával | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
- Krémszerű kókusz és vanília íz
- Hidrolizált kollagén peptideket, hialuronsavat és ashwagandát tartalmaz
- Általános fiatalító hatás
- Segít megőrizni a bőr egészségi állapotát
- Adaptogén tulajdonságok
- Segíti a testet a stresszel való megküzdésben
- Természetes, gyönyörű rózsaszín szín
- Vegán
Színesítsd meg az életed rózsaszínnel gyönyörű latte-nkkal!
Hogyan kell használni
2 teáskanál (10 g) terméket keverj össze egy csésze forró vízben vagy növényi italban, és jól keverd el.
Figyelmeztetés: A termék nem helyettesíti a kiegyensúlyozott, változatos étrendet és az egészséges életmódot. A természetes összetevők eltérései miatt a szín, íz és illat a különböző tételek között kissé eltérhet. Ezek a változások nem befolyásolják a termék általános minőségét és hatékonyságát.
Tárolás: Száraz, hűvös helyen tárolandó.
Összetevők: Rizstej por* (rizs*, ZABLÁN beta-glükánok*, napraforgóolaj*, só), édesítő: eritritol*, hidrolizált kollagén peptidek, kókusztej por* (kókuszkrém*, rizs maltodextrin*), ashwagandapor (Withania somnifera)*, céklakivonat (maltodextrin, céklapor (Beta vulgaris)), vanília aroma (1,5 %), hialuronsav (nátrium-hialuronát). *bio.
| Tápérték | Adag (10 g) |
| Energia érték | 140 kJ / 33 kcal |
| Zsír | 0,7 g |
| – ebből telített | 0,7 g |
| Szénhidrát | 7 g |
| – ebből cukrok | 1 g |
| Fehérjék | 1 g |
| Só | 0,04 g |
| Hialuronsav | 1 g |
| Kollagén | 1500 mg |
| Ashwaganda | 200 mg |
